+370 670 41121
Pagalba

Activlab BCAA Xtra 800 g ir 500 g

Activlab
Activlab BCAA Xtra 800 g ir 500 g
€15.99Sena kaina: €24.99
Sutaupote: 9.00€ (36%)
Apie produktą
BCAA (leucino, izoleucino ir valino) aminorūgščių bei glutamino turintis produktas. Puikus kainos bei kokybės santykis!
Įvertinimas: 4 iš 5 žvaigždučių! ·Atsiliepimai: (6)

Užsakymas

500g
800 g
Atsiprašome. Šios pakuotės šiuo metu neturime.

Activlab atsižvelgdama į sunkiai ir dažnai sportuojančių atletų poreikius sukūrė stipriu anaboliniu ir antikataboliniu poveikiu pasižymintį produktą BCAA Xtra.

BCAA Xtra -  tai stiprios sudėties, galingu anaboliniu poveikiu pasižyminti formulė iš trijų šakotosios grandies aminorūgščių (L- leucino, L- izoleucino, L- valino) bei papildomai L-glutamino.

Žinoma, kad  BCAA ir L-glutaminas vaidina itin svarbų vaidmenį raumens atsistatyme ir augime. Kiekviena BCAA Xtra porcija yra optimaliai subalansuota maksimaliam raumenų atsistatymui stimuliuoti. Vienoje porcijoje yra net 5000 mg šakotosios grandies (BCAA) amino rūgščių ir net 3500 mg L-glutamino.

BCAA Xtra nauda:

  • Greitesnis atsistatymas po treniruotės;
  • Mažesnis potreniruotinis raumenų skausmas;
  • Katabolinių procesų slopinimas ir anabolinių aktyvinimas;
  • Mažesnis nuovargis sporto metu;
  • Imuninės sistemos stiprinimas;
  • Liesos raumenų masės prieaugis;
  • Raumenų masės apsauga laikantis dietos.

Kaip BCAA veikia raumenų atsistatymą?

  • Treniruotės metu mes duodame kūnui streso - kilnojame svorius, atliekame intensyvius kardio pratimus ir t.t. Tokių krūvių metu, raumenų audiniai yra suardomi. Kuomet ilsimės, vyksta baltymų sintezė: raumenų audinių atstatymas. Atstatomi ne tik senieji audiniai, tačiau naudojant baltymus, sudaromi ir nauji. Taip auga raumenų masė.
  • BCAA, šiuo atveju, yra itin naudingas produktas dėl jame esančio didelio kiekio l-leucino. Ši aminorūgštis yra "jungtukas" baltymų sintezei. Dėka l-leucino, baltymų sintezė yra maksimaliai skatinama. Užtikrinamas efektyvus raumenų masės augimas.

Kaip BCAA padeda išsaugoti raumenų masę laikantis dietos?

Jeigu laikaisi dietos, ar mėgsti sportuoti tuštesniu skrandžiu, BCAA gali padėti išsaugoti raumenų masę. Kuomet organizmas išeikvoja esamus energijos rezervus, energijai pradedami naudoti riebalų bei raumenų audiniai. BCAA užtikrina, kad organizmas energijai naudos TIK riebalų audinius, raumenis palikdamas ramybėje. 

Activlab BCAA Xtra - ekonomiškas BCAA produktas, ieškantiems maksimalaus BCAA kiekio už prieinamą kaina!

Porcijų pakuotėje: 80
Porcijos dydis (10 g) % RPN
L-Glutaminas 3,5 g *
L-Leucinas 2,5 g *
L-Valinas 1,25 g *
L-Izoleucinas 1,25 g *

Išmaišykite 10 g produkto (2 arbatinius šaukštelius) su 250 ml vandens. Treniruočių dienomis vartokite porciją (10 g) apie 30 min. prieš treniruotę ir porciją po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartokite porciją 30 min. prieš valgį.

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 4 iš 5 žvaigždučių! (4 iš 5). Atsiliepimų - 6. [ Rašyti atsiliepimą ]

Bandytojas | 5 iš 5 žvaigždučių!
2017/01/02

Čia Jums ne chemija, nuo kuriuos turi pradėti augti raumenys iš karto po keleto vartojimų.. Čia yra tai, kad Jums raumenų neskaudėtų po geros treniruotės ir kad jie būtų pamaitinti reikiamomis medžiagomis... Jei Jūsų treniruotės dabar tokios, kur Jums nieko neskauda - negaiškit ir nepirkit, Jums nereikalingas dar šis produktas... :) Vartojau vyšnių skonio - Labai patiko. Vartojau greipruto skonio - kvapas ir skonis kaip vėmalo... : )

Julius | 4 iš 5 žvaigždučių!
2016/12/05

kaip kaskas minejo biski therfalu primena, bet normaliai siaip atsistatau gerai po triesos svarbu nepermoku

Paulius | 5 iš 5 žvaigždučių!
2016/09/13

Visada buvau skeptiškas BCAA produktams, galvojau, kad čia tik pinigų išmetimas... Taip draugas (kuris dirba papildų shop'e) įkalbėjo nusipirkti būtent šių BCAA Xtra ir parekomendavo, kaip geriausia kainos / kokybės produktą.. Dažniausiai po treniruočių labai skaudėdavo visas raumenų grupes ką treniravau praėjusios dienos metu, gerdamas šį produktą (ryte, prieš treniruotę, po treniruotės ir prieš miega) nebejausdavau jokių skausmų raumenų... (nors rekomenduojama tik prieš ir po gerti ant pakuotės) bet gėriau kaip parekomendavo žmogus kuris daug papildų išbandęs ir pats dirba tiesiogiai parduodamas juos. Rekomenduoju visiems, tikrai geriau negu "proteinas" : )

Kestas | 1 iš 5 žvaigždučių!
2016/06/18

Skonis kaip teraflu atsistatymas nekaska. Man asmeniskai pinigai i bala. Nerekomenduoju.

Martynas | 4 iš 5 žvaigždučių!
2016/06/03

Puikus skoniai, puikus produktas tikrai puikus produktas už tokią mažą kainą nusipirkit nepasigailėsit

Gediminas | 4 iš 5 žvaigždučių!
2015/12/09

Kainos ir kokybes santykis. Puiki sudetis, palyginus su konkurentais - puiki kaina. Vartojau apelsinu skoni, skonis labiau primine greipfurtu - rugstokas. Produktas tikrai vertas demesio.

Rašyti atsiliepimą
Kokia Jūsų nuomonė apie šį produktą?
Vardas:


Atsiliepimas: Įvertinimas:
Blogas           Geras

Įvertinti
Užsakymas
Skonis:
Patvirtinti
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas