+370 646 74351

Amix KetoLean® Keto BCAA 270 g

Amix KetoLean®
29.95
Amix KetoLean® Keto BCAA 270 g - KetoLean® Keto BCAA yra unikalus miltelių pavidalo maisto papildas su specialiu beta-hidroksibutiratų goBHB® mišiniu, kuris padeda organizmui pasiekti ketogeninę būseną, su šakotosios grandinės aminorūgščių BCAA santykiu 2
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Prekės kategorijos:
Aminorūgštys

KetoLean® Keto BCAA yra unikalus miltelių pavidalo maisto papildas su specialiu beta-hidroksibutiratų goBHB® mišiniu, kuris padeda organizmui pasiekti ketogeninę būseną, su šakotosios grandinės aminorūgščių BCAA santykiu 2: 1: 1 ir goMCT ™ aliejais.

BCAA –  tai trys esminės ir organizme nesintetinamos amino rūgštys (leucinas, izoleucinas ir valinas). Jų poreikis itin išauga aktyviai sportuojant, kadangi jų organizmas negali sintetinti iš savo turimų išteklių, todėl privalo jas gauti su maistu arba maisto papildais.

goBHB® -  yra patentuotas ketonas, vadinamas beta-hidroksibutiratu, manoma jog žmogaus kūnas jį pasisavina itin lengvai. Laikantis mažai angliavandenių turinčios dietos, kepenys riebalus paverčia ketonais, kurie yra alternatyvus smegenų, širdies ir raumenų energijos šaltinis. goBHB yra ketoninis kūnas, kuris gali paskatinti greičiau pasiekti ketogeninę būseną sportininkams ir žmonėms kurie laikosi mažai angliavandenių turinčių dietų. Ketoniniai kūnai yra acetoacetatas, acetonas ir beta-hidroksibutiratas (BHB).

goMCT ™ – „goMCT®“ (vidutinės grandinės trigliceridai) yra gerieji riebalai, kurie virsta unikaliu energijos šaltiniu, vadinamu ketonais. Ketonai gali būti švarus smegenų ir kūno energijos šaltinis. „goMCT®“ taip pat gali padėti optimizuoti ketonų gamybą –  mažiau oksidacinį energijos šaltinį. Tai sveikieji riebalai kurie gali suteikti kūnui reikiamos ilgalaikės energijos. Jame taip pat yra akacijos pluošto, prebiotiko, kuris padeda žarnyno veiklai. Kartu MCT ir akacijos pluoštas padeda optimizuoti žarnyno ir smegenų ašį. 

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. Daugiau informacijos www.fitsport.lt​

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas