VISĄ SAVAITGALĮ visoms prekėms NUOLAIDA nuo -20%. Nepraleisk įsigyti papildus pigiau! * AKCIJINĖMS PREKĖMS NUOLAIDA NETAIKOMA (akcija galioja iki 2021-05-16 23:59)
+370 648 67925

Raw Powders Lion's Mane 5:1 Extract 90 kaps.

RAW Powders
Raw Powders Lion's Mane 5:1 Extract 90 kaps. - 20%
23.96€29.95
Sutaupote: 29.95€ (%)
Raw Powders Lion's Mane 5:1 Extract - super maisto produktas, kuris padeda gerinti atmintį, aštrina mąstymą, išvengti nemažai ligų susijusių su smegenimis ir virškinimu.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]
Prekės kategorijos:
Papildai sveikatai Supermaistas

Raw Powders Lion’s Mane – vartojamas žmonių norinčių sustiprinti savo smegenų funkciją ar profilaktiškai vengiant tam tikrų sutrikimų, jei blogėja atmintis ir mąstymo įgūdžiai, labiau nei įprasta žmonių amžiui. Lion's Mane gal padėti išvengti  Alzheimerio ligos, depresijos, nerimo, Parkinsono ligos, išsėtiės sklerozės ir siekiant pagerinti bendrą psichinę funkciją bei atmintį. Lion's Mane gali pagerinti nervų vystymąsi ir funkcijas, taip įtakodamas žmogaus minčių apdorojimo greitį ir atmintį.

Vienas pagrindinių Lion’s Mane nuolatinio vartojimo privalumų, tai galimas mūsų atminties ir smegenų darbingumo pagerėjimas. Jie veikia palaikydami mūsų smegenyse vykstančia mielinaciją –  tai riebalinių ląstelių sluoksnis kuris formuojasi kartu su mūsų smegenyse esančiais neuronais. Kuo šis sluoksnis sveikesnis ir labiau išsivystęs tuo geresnis ryšys ir nerviniai impulsai tarp smegenų neuronų, yra monoma gali atsirasti net gi nauji neuronai. Tai įtakoja greitesnį mąstymą, minčių apdorojimo greitį ir geresnę atmintį.


Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas