+370 646 74351

Amix KetoLean® Keto Energy Shot 60 ml

Amix KetoLean®
1.99
Amix KetoLean® Keto Energy Shot 60 ml - Amix KetoLean® Keto Energy Shot – yra unikalus skystos formos prieš treniruotes naudojamas maisto papildas, kuriame derinami beta-hidroksibutiratai goBHB®...Amix KetoLean® Keto Energy Shot 60 ml - Amix KetoLean&am
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Amix KetoLean® Keto Energy Shot –  yra unikalus skystos formos prieš treniruotes naudojamas maisto papildas, kuriame derinami beta-hidroksibutiratai goBHB®. Jis kombinuotas su natūralios formos kofeinu, tai visiems puikiai žinomas stimuliantas. Tai galingi energijos ,,shot’ai’’, kuriuose nėra cukraus ir pridėtinių medžiagų.

goBHB® -  yra patentuotas ketonas, vadinamas beta-hidroksibutiratu. Laikantis mažai angliavandenių turinčios dietos, kepenys riebalus paverčia ketonais, kurie yra alternatyvus smegenų, širdies ir raumenų energijos šaltinis. Ketoniniai kūnai yra acetoacetatas, acetonas ir beta-hidroksibutiratas (BHB).

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. Daugiau informacijos www.fitsport.lt​

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas