+370 646 74351

Fitmax

FitMax – čempionų pasirinkimas.
Kompanijos vystymas
Nuo pat veiklos pradžios, FitMax patraukė akį maisto papildų rinkoje. Paruošta profesionalų, ištestuota ir įvertinta atletų bei pastoviai tobulinama dėka reikliausių klientų – visa tai yra šios kompanijos vertybės. Kiekvieną dieną FitMax auga, tobulėja ir tai laikas nuo laiko atsiperka įvairiausių apdovanojimų forma.
Pažangi technologija ir inovacijos
FitMax profesionalai savo pažangia technologija aprūpintoje gamykloje pastoviai dirba su savo produktais ir stengiasi juos tobulinti. Kvalifikuotų specialistų komanda užtikrina, kad galutinis produktas būtų mažų mažiausiai puikus. FitMax produktai neapsiriboja ties sportininkais, jie puikiai tiks ir norintiems tiesiog pagerinti savo sveikatą.
Kokybės kontrolė
Kaip autoritetingas maisto papildų gamintojas ir platintojas, FitMax privalo užtikrinti savo produktų kokybę. Tam tikslui FitMax dirba tik su sertifikuotais ir geriausiais žaliavų tiekėjais. Kiekviena gauta žaliavų partija yra kruopščiai tikrinama. FitMax, kokybė yra pirmoje vietoje.
Patirtis
Jau daugelį metų FitMax gamina ir platina papildus. Per tuos metus kompanija augo ir tobulėjo, vis įgydavo naujos patirties. FitMax žino, kaip kartais gali būti sunku pasiekti norimų rezultatų sporto srityje, todėl kiekvieno maisto papildo tikslas yra padėti greičiau priartėti prie svajonių kūno ar rezultato.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas