+370 646 74351

L-karnitinas

L-karnitinas – tai maistinė medžiaga, natūraliai gaminama kepenyse ir inkstuose iš dviejų aminorūgščių: lizino ir metionino. Karnitino atsargos kaupiamos skeleto raumenyse, širdyje ir smegenyse, taip pat šios medžiagos randama žuvyje, paukštienoje, raudonoje mėsoje ir kai kuriuose pieno produktuose. Ši medžiaga padeda išskaidyti riebalus ir paversti juos energija, tad dažnai papildas yra naudojamas lieknėjimui.

L-karnitino poveikis ir nauda:

  • Padeda deginti riebalus;
  • Verčia riebalus į energiją;
  • Padeda treniruotis ilgiau ir intensyviau;
  • Užkerta kelią silpnumo jausmui raumenyse;

Įvairios studijos įrodė, kad vartojant apie 2 gramus karnitino per dieną ir užsiimant ištvermės pratimais galima sudeginti iki 55% daugiau riebalų.

L-karnitino vartojimas. Optimali dienos dozė yra 2-3 gramai. Rekomenduojame vartoti kartu su angliavandenių turinčiu maistu. Taip pat karnitiną galite vartoti prieš ir po treniruotės – šiais momentais įsisavinimas efektyviausias. Tinka vartoti vyrams ir moterims.

L-karnitino šalutinis poveikis. Vartojant pagal rekomendacijas jokių rimtų šalutinių efektų nepastebėta. Visgi, per didelis l-karnitino kiekis gali sukelti pykinimą, pilvo dieglius, viduriavimą ar nemalonų kūno kvapą.

L-karnitino kaina. Karnitinas nėra labai brangus maisto papildas. Ekonomiškiausia įsigyti l-karnitiną milteliais. Tabletės bei kapsulės įprastai brangesnės už miltelius. Skystas l-karnitinas pats brangiausias.

Plačiau apie l-karnitiną skaitykite šiame straipsnyje.

l-karnitinas riebalų deginimui

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas