+370 646 74351

ZMA

ZMA. Natūralus, sinergiškai veikiančių, mineralų bei vitamino kompleksas. ZMA susideda iš cinko, magnio ir vitamino B6. Visos šios trys medžiagos yra itin svarbios žmogaus organizmui ir jame vykstantiems biologiniams procesams. Cinkas su magniu yra atsakingi už tokias organizmo funkcijas kaip baltymų sintezė, medžiagų apykaita, kaulų funkcija, imuninė sistema, bendra organizmo savijauta ir net gi testosterono lygio palaikymas. Tiesa, ZMA nėra tiesiogiai testosterono skatintojas, tiesiog cinkas teigiamai veikia testosterono lygius – padeda juos palaikyti. Vitaminas B6 padeda energijos išsiskyrimo procesams.

Cinko ir magnio gaunama su maistu, tačiau ne visada pakankamai. Šių mineralų gausu jautienoje bei kitoje raudonoje mėsoje, krabuose, krevetėse, bananuose, ruduosiuose ryžiuose, piene, špinatuose ir riešutuose.

Esant intensyviam fiziniam aktyvumui, organizmas praranda nemažai vitaminų bei mineralų, tame tarpe ir cinko su magniu. Pasireiškus šių medžiagų trūkumui, sumažėja darbingumas, pablogėja savijauta, sumažėja baltymų sintezė.

ZMA naudos:

Gali padėti priaugti liesos raumenų masės dėl efektyvesnės baltymų sintezės bei testosterono lygio palaikymo;

Gali pagerinti miego kokybę dėl geresnio gilaus miego kurį skatina magnis;

Gali pagerinti bendrą savijautą. Cinkas su magniu bei vitaminu B6 yra būtini normaliam organizmo funkcionavimui.

Vartojimas. ZMA rekomenduojama vartoti tokiomis porcijomis:

Vyrams: 30 mg cinko, 450 mg magnio ir 10-11 mg vitamino B6.

Moterims: 20 mg cinko, 300 mg magnio bei 6-7 mg vitamino B6.

Šis papildas yra tablečių arba kapsulių formomis.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas