+370 646 74351

Žaliosios arbatos ekstraktas

Žaliosios arbatos ekstraktas. Dar žinomas kaip EGCG (Epigalokatechingalatas). Žalioji arbata nuo seno yra itin vertinamas gėrimas. Tai puiki alternatyvi kavai, kadangi žaliosios arbatos puodelis vidutiniškai turi 35-100 mg kofeino.  Taip pat ši arbata yra puikus antioksidantų šaltinis, kurie stiprina imuninę sistemą, širdies veiklą bei padeda numesti svorio. Vienintelis skirtumas tarp pačios arbatos gėrimo ir jos papildų vartojimo yra dozės. Dažniausiai EGCG papildai turi didelę, koncetruotą dozę.

Žalioji arbata ir riebalų deginimas. EGCG papildai gali padėti metantiems svorį ir nenorintiems vartoti stiprių, plačios sudėties riebalų degintojų. EGCG teigiamai veikia medžiagų apykaitą ir energiją, todėl dienos bėgyje pavyksta sudeginti daugiau kalorijų. Prie šių efektų gan daug prisideda ir EGCG esantis kofeinas. Tiesa, yra vienas "bet". EGCG papildai yra mažiau veiksmingi asmenims, kurie itin atsparūs kofeinui. Atsparūs – per dieną išgeria 3 ir daugiau kavos puodelius. Būtina į tai atkreipti dėmesį, antraip gali tekti nusivilti poveikio nebuvimu.

EGCG nauda:

Gali padėti numesti svorio;

Gali pagerinti protinę veiklą;

Gali padėti padidinti gerojo cholesterolio kiekį.

Vartojimas. Žaliosios arbatos ekstrakto papildus rekomenduojama vartoti kartu su tinkama mityba. Taip pat rekomenduojama gerti daugiau vandens, kadangi EGCG sudėtyje esantis kofeinas veikia kaip diuretikas – "varo" skysčius. EGCG papildai sinergiškai veikia su žuvų taukais, todėl būtų naudinga valgyti daugiau žuvies arba tiesiog vartoti Omega riebalų rūgštis maisto papildo formoje. Norint sužinoti dozavimą, visada reiktų paskaityti gamintojo nurodymus.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas