+370 646 74351

MusclePharm

MusclePharm arba MP – daug apdovanojimų gavęs ir pasaulyje pripažintas maisto papildų gamintojas. MP produktų linija yra visų pirmą saugių bei ištestuotų produktų pasirinkimas. Maisto papildai yra plataus spektro – puikiai tiks aktyviam gyvenimo stiliui, kultūrizmui, sportiniam našumui, svorio metimui ar tiesiog gyvenimo kokybės gerinimui. MusclePharm kokybės bei rimto nusiteikimo įrodymas yra staigus šio prekinio ženklo augimas bei vartotojų pasitenkinimas.

MP yra įsitikinę, kad paklausus bet kurio rimto sportininko apie šį gamintoją, gausi atsakymą „Niekas taip neveikia, kaip MusclePharm produktai, negana to, jie yra saugūs! Kuomet vartoji jų papildus, žinai, kad tai tikrai kažkas gero“.

MusclePharm pažadas:

Ištobulinti ir parduoti tik moksliškais ištirtus, kokybiškus, pagamintus pagal aukščiausius gamybos standartus produktus. Kiekvieno MP produkto tikslas yra maksimaliai paspausti žmogaus fizines galimybes tam, kad greičiau pasiekti norimų rezultatų. Ir visa ta daroma nenaudojant jokių uždraustų ar neaiškių ingredientų ar priedų.

MusclePharm gamina ir platina tik tokius maisto papildus, kuriuos vartotų patys.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas