+370 646 74351

Scitec Nutrition

Scitec Nutrition – nuo 1996 metų išaugęs maisto papildų gamintojas, dabar plačiai žinomas ir gerbiamas visame pasaulyje. Daugiau nei 700 produktų formulių, 135 skirtingi skonio ir kvapo receptai ir platinimas daugiau nei 90 pasaulio šalių. Scitec patys kuria ir gamina maisto papildus. Šioje kompanijoje dirba apie 650 darbuotojų, kurie pasirūpina, kad per metus Scitec pagamintų 15 000 tonų aukščiausios kokybės maisto papildų. Scitec yra vienas iš didžiausių išrūgų baltymų distributorių pasaulyje. Per metus parduodama virš 120 milijonų porcijų, o per valandą Scitec geba pagaminti net 100 000 porcijų!
Kas daro Scitec produktus unikaliais?
Visi Scitec produktai yra gaminami jų pačių, Europoje, naujausiomis technologijomis aprūpintoje gamykloje. Produktai taip pat yra patvirtinti Europos Maisto Saugos Tarnybos bei Europos Komisijos.
Negana to, Scitec dirba profesionalų komanda, kuri stebi ir vertina gamybos procesą nuo pat žaliavų apdirbimo iki galutinio produkto. Kiekvienas produktas turi išgraviruotą Unikalų Produkto Sekimo Kodą, kuriuo galima atsekti produkto kelionę iš gamyklos iki vartotojo stalo.
Scitec Nutrition – rimtas maisto papildų gamintojas, kuriuo galima pasitikėti.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas