+370 646 74351

Angliavandeniai

Angliavandeniai prieš treniruotę.

Norint išspausti iš savęs maksimumą, būtina prieš treniruotę pamaitinti organizmą tinkamomis maistinėmis medžiagomis. Geriausia – kokybiškais angliavandeniais. Jūsų tikslas yra kiekvieną angliavandenių gramą paversti energija, o ne riebalais. Tą nesunkiai padarysite sunkių treniruočių metu. Avižos ir saldžiosios bulvės yra puikūs prieštreniruotinių angliavandenių pavyzdžiai. Glikogeno (raumenų energijos) lygiai bus pakilę ir paruošti treniruotei.

Angliavandeniai po treniruotės.

Pagrindinė priežastis vartoti angliavandenius po treniruotes yra glikogeno lygio atstatymas. Po treniruotės, ypač intensyvios, glikogeno lygiai organizme smarkiai nukrenta. Nukrenta jie todėl, kad raumenys glikogeną naudoja kaip energiją. Taigi, norint išvengti nuovargio ir užtikrinti teisingą raumenų atsigavimą, būtina vartoti kokybiškus angliavandenius ne tik prieš, bet ir po treniruotės.

Rekomenduojame:

XXL Nutrition Intra Workout – puikus produktas, skirtas vartoti treniruočių metu. Tiesa, nebus nuodėmė jį vartoti ir prieš ar po treniruotės. Itin plačios sudėties kompleksas – išrūgų baltymai, angliavandeniai, BCAA – užtikrins, kad raumenų audiniai būtų aprūpinti visomis reikiamomis medžiagomis jų augimui ir atsistatymui.

XXL Nutrition Advanced Post Workout – itin efektyvus produktas potreniruotiniam atsistatymui. Sudėtyje turi angliavandenių kompleksus VITARGO bei PeptoPro. Šiandien tai vienas geriausių produktų rinkoje, skirtų potreniruotiniam atsistatymui.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas