+370 646 74351

XXL Nutrition

XXL Nutrition – sparčiausiai auganti maisto papildų platintoja Europoje. Šis gamintojas pasižymi itin patraukliomis kainomis. Nereiktų dvejoti – dėl žemos kainos kokybė nemažėja. Galima rinktis iš didžiulio produktų asortimento žinant, kad kiekvienas pasirinktas produktas yra aukštos kokybės.
XXL Nutrition išsiskiria savo be galo plačiu asortimentu. Gamintojas toli gražu neapsiriboja standartiniais baltyminiais kokteiliais, masės augintojais, vitaminais ar kreatinu. Anaiptol, galima sutikti tokių produktų kaip baltyminių blynų mišinys, baltyminis pudingas, riešutų sviestas, diuretikai, įvairūs aksesuarai ir net gi maisto pagardai.
XXL Nutrition maisto papildai yra gaminami tik iš aukštos kokybės žaliavų. Kitas patrauklus faktorius – maisto papilduose retai sutinkami užpildai, priedai ar saldikliai. Rinkdamiesi XXL, žinote, kad renkatės natūralų produktą.
Papildaisportuojantiems komanda žino, kad šis prekinis ženklas yra vertas dėmesio ir todėl siūlo savo klientams platų asortimentą įvairiausių XXL Nutrition produktų. Išskiriame labiausiai mūsų klientų pamėgtus:
BCAA Powder – kokybiškos šakotosios grandies aminorūgštys atsistatymui;
Whey Delicious, Whey Isolate, Whey Hydrolysate – išskirtinio skonio bei itin liesi ir gerai virškinami baltymai;
Blast! – prieštreniruotinis produktas ieškantiems naujų pojūčių;
Multivit – bene populiariausias multivitaminų kompleksas pamėgtas kiekvieno besirūpinančio savo gerbūviu;
Fat Attack – stiprus riebalų degintojams norintiems naujo paskatinimo siekiant savo svajonių kūno;
Joint Support – nepakeičiamas pagalbininkas sąnariams, besikeičiant sezonams;
Omega 3 Ultra Pure Fish Oil – būtinųjų riebalų rūgščių papildymas.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas