+370 646 74351

MEX Nutrition

MEX – maisto papildų gamintojas, įkurtas 2010 metais. Šio gamintojo tikslas yra vienas ir vienintelis: kurti aukštos kokybės maisto papildus sportuojantiems, naudojant naujausias technologijas bei aukščiausius gamybos standartus. MEX taip pat užtikrina, kad kiekvienas jų produktas yra paremtas moksliniais tyrimais bei teigiamais vartotojų atsiliepimais.
MEX rimtą nusiteikimą tik patvirtino Flex Wheeler, žinoma kultūrizmo ikona, kuris 2014 metų Sausį prisijungė prie kompanijos kaip jos viceprezidentas bei vyriausiasis patarėjas.
Šiandien MEX yra sukūrę tris produktų linijas: Flex Wheeler‘s Pro Line, Sport Line bei Fit Line. Kiekviena linija orientuojasi į tam tikrą sportininkų grupę.
MEX planai ateičiai?
Kiekvieną diena įmonės specialistai ieško naujų sprendimų produktų gamybai bei platinimui. Šiais metais MEX išleido visiškai naujo dizaino, tobulesnio dizaino produktus. Toliau planuojama išleisti naują liniją produktų, skirtų sveikatos bei gyvenimo kokybės gerinimui. Šioje linijoje bus įvairūs energiniai gėrimai, batonėliai, maisto pakaitalai ir kiti naudingi produktai. Taip pat planuojama paleisti MEX Naturals – produktų liniją, skirtą platinti farmacijos srityje. 
MEX yra puikus pasirinkimas ir tikrai daug žadantis gamintojas. Kol laukiame naujausių šio gamintojo produktų, papildaisportuojantiems komanda savo ruožtu smarkiai rekomenduoja vieną iš populiariausių masės augintojų tarp mūsų klientų:
 

MEX Size Max – ne tik puikios kokybės, bet ir protingo kainos bei kiekio santykio produktas.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas