+370 646 74351

GABA

GABA. Gama-amino sviesto rūgštis. Ši rūgštis yra mediatorius atsakingas už nervinių impulsų pernešimą. GABA pernešami impulsai yra atsakingi už raumenų tonusą. Žmogaus organizmas pats sintetina GABA, tačiau labai nedideliais kiekiais. Šios rūgšties galima gauti su maistu, pavyzdžiui slyviniais pomidorais. Vėl gi, gaunamas kiekis labai nedidelis.

Pagrindinės GABA naudos.

Augimo hormono išsiskyrimas. GABA stimuliuoja augimo hormono (HGH) išsiskyrimą. Šis hormonas ne tik greitina riebalų metabolizmą, bet ir skatina raumenų masės augimą. HGH itin naudingas tiek norintiems numestis nereikalingų riebalų, tiek norintiems priaugti raumenų masės.

Geresnis miegas ciklas. GABA teigiamai veikia žmogaus miego ciklą. Vartodami GABA papildus miegosite ramiau ir rytais jausitės žvalesni ir energingesni.

Hipertenzijos mažinimas. Hiptertenzija – būklė, kuomet kraujo spaudimas yra per aukštas. GABA gali padėti sumažinti spaudimą.

Vartojimas. GABA dažniausiai sutinkamas kapsulių forma. Visada svarbu atkreipti dėmesį į rekomenduojamą paros normą. Dažniausiai per parą reikia vartoti apie 3 g šio maisto papildo. Dėl raminamojo GABA poveikio, geriausia vartoti valandą prieš miegą.

GABA galima derinti su kitais, augimą skatinančiais, maisto papildais. Vienas iš variantų yra naktinis proteinas – kazeinas.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas