+370 646 74351

Leucinas ir HMB

Leucinas. Leucinas yra būtinoji aminorūgštis – jos organizmas pasigaminti pats negali, todėl leucino reikia gauti su maistu. Leucinas yra viena iš šakotosios grandies aminorūgščių (BCAA), kurios skatina baltymų sintezę. Baltymų sintezės metu susidaro nauji raumenų audiniai ir taip didėja raumenų masė. Tai lyg kuras raumenų augimui. Leucinas išsiskiria tuo, kad iš visų trijų BCAA, baltymų sintezę ji skatina labiausiai. Norint užtikrinti maksimalų prieaugį, rekomenduojama baltyminius kokteilius papildyti būtent šia medžiaga.

HMB. Beta-hidroksi-beta-metilbutiratas. Trumpai, žmonių kalba – HMB susidaro iš leucino ir mažina proteolizę. Proteolizė? Procesas, kuomet baltymai išskaidomi į sudėtines dalis. Trumpiau tariant – tai reiškia, kad raumenys neauga ir net gi mažėja jų masė. 1996 metais buvo atlikta eilė mokslinių tyrimų, kurių metu buvo išsiaiškinta, jog HMB proteolizę stabdo. Kultūristams tai itin aktualu.

Leucinas ir HMB. Trys priežastys kodėl verta vartoti.

Gerina atsistatymą. Po sunkių treniruočių neskaudės raumenų, bei sumažės nuovargio jausmas.

Itin naudinga vyresnio amžiaus sportininkams. Su amžiumi, organizmas po truputį praranda natūralias galimybes raumenų augimui. Leucinas ir HMB šiuo atveju gali padėti priaugti raumenų masės.

Skatina baltymų sintezę. Leucinas yra viena iš BCAA rūgščių. BCAA skatina naujų raumenų audinių susidarymą. HMB užtikrina, kad šie procesai vyktų be "stabdžių".

Vartojimas. Leucino efektas jaučiamas nuo 2,5 g. HMB dozės svyruoja nuo 1 g iki 3 g. Kiekvieno produkto rekomenduojamos porcijos yra skirtingos, todėl visada naudinga perskaityti nuorodas ant pakuotės. HMB galima sutikti kapsulių ir miltelių formomis. Leucinas dažniausiai (ir ko gero efektyviausiai) yra pateikiamas miteliais.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas