+370 646 74351

Papildai atsistatymui

Atsistatymas po fizinės veiklos yra labai svarbus siekiant geresnių sportinių rezultatų. Kuo greičiau sportuojantis žmogus atsistato po fizinio krūvio, tuo greičiau ir efektyviau jis gali treniruotis iš naujo. Būtent atsistatymas po fizinės veiklos yra raktas į sėkmę!

  • Dažniausiai vartojamas produktas atsistatymui - tai BCAA / EAA aminorūgštys. Esminės/nepakeičiamos aminorūgštys (EAA) bei joms priklausančios šakotosios grandinės aminorūgštys (BCAA) – tai tokios aminorūgštys, kurių organizmas pats pasigaminti negali ir kurios yra ypač reikalingos įvairiems organizmo procesams užtikrinti, o svarbiausia – baltymų sintezei bei atsistatymui po fizinio krūvio.
  • Kiti atsistatymui bei baltymų sintezei plačiai naudojami maisto papildai – tai Leucinas ir HMB. Leucinas yra svarbiausia šakotoji aminorūgštis, kuri skatiną baltymų sintezę bei atsistatymą po fizinio krūvio. HMB, supaprastintai tariant, yra sudedamoji leucino dalis – ši medžiaga pamėgta sportininkų tarpe dėl pastarosios antikatabolinių (apsaugos nuo raumenų irimo) bei anabolinių (raumenų masės prieaugio) savybių.
  • Glutaminas – pakeičiama (organizmas gali pats ją pasigaminti) bei gausiausia aminorūgštis žmogaus organizme. Visgi, fizinės veiklos metu glutamino atsargos organizme sparčiai mažėja, todėl paspildyti glutaminu yra naudinga. Pakankamas glutamino kiekis apsaugo raumenis nuo katabolizmo (raumenų irimo) bei skatina anabolizmą (raumenų augimą).
  • Produktai po treniruotės rekomenduojami ypač sunkiai bei intensyviai besitreniruojantiems sportininkams, pavyzdžiui, kovos menų atstovams. Tai produktai, kurie skirti atsistatyti po treniruotės ir kurių sudėtyje galime rasti įvairių atsistatymui reikalingų medžiagų.

Žmogaus organizmo atsistatymas yra labai svarbus procesas ne tik sportininkams, tačiau ir intensyviai dirbantiems, besimokantiems ar kita aktyvia veikla užsiimantiems žmonėms. Pasirūpinkite savo organizmo atsistatymu, pradėkite jaustis žvaliau, pasiekite geresnių sportinių rezultatų!

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas