+370 646 74351

Optimum Nutrition

Optimum Nutrition – bene populiariausias, Amerikietiškas maisto papildų prekinis ženklas visame pasaulyje.
Optimum Nutrition, arba tiesiog ON, priklauso Glanbia, kuri yra tarptautinė maisto ingredientų įmonių grupė. ON visame pasaulyje aprūpina sportininkus maisto papildais miltelių, kapsulių, tablečių, batonėlių ar gėrimų formomis.
Veiklą pradėjusi dar 1986, ON šiuo metu turi tris, pažangiausiais gamybos sprendimais aprūpintas gamyklas Ilinojuje, Pietų Karolinoje bei Floridoje. ON vienas iš nedaugelio gamintojų, kurie gamina papildus įvairiose kategorijose, pradedant baltymais ir baigiant sveikatingumo produktais.
Neabejotina kokybė
Prieš įjungiant bent vieną maisto papildų gaminimo įrenginį, ON profesionalai kruopščiai atrenka kiekvieną ingredientą iš aukščiausios kokybės žaliavų. Kiekvienai žaliavai ON reikalauja sertifikatų, kurie patvirtina, kad tai yra ta kokybė, kokios ON pageidauja matyti savo produktuose.
Griežta ingredientų kontrolė užtikrina, kad klientai, įsigyjantys produktų iš ON, gauna tik tai, kas geriausia.
Juk neveltui Gold Standard 100% Whey yra populiariausias proteinas pasaulyje!
ON gali pasigirti, kad jų produkcija parduodama beveik 10 000 parduotuvių, sporto centrų, vaistinių ir kitų vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose. ON produkcija taip pat yra platinama per 70 valstybių visame pasaulyje.
Papildaisportuojantiems komanda smarkiai rekomenduoja minėtąjį Gold Standard 100% Whey kartu su populiariaisiais vitaminais: ON Optimen bei ON Optiwoman.

Rūšiavimas:
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas