+370 646 74351

Raw Powders L-Theanine 180 kaps. - 180 porcijų

RAW Powders
18.95
Raw Powders L-Theanine. L-Teaninas - unikali nebaltyminė, amino rūgštis. Šios medžiagos pagrindinė savybė dar yra įvardijama kaip „budri ramybė“.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

L-Teaninas - unikali nebaltyminė, amino rūgštis. L-teaninas yra amino rūgštis, išgaunama iš juodosios ir žaliosios arbatos. Šios medžiagos pagrindinė savybė dar yra įvardijama kaip „budri ramybė“. Nors L-teaniną galima rasti ir natūraliuose šaltiniuose, jį dar lengviau vartoti maisto papildų pavidalu. L-teaniną taip pat galite vartoti kartu su kitu raminančiu papildu. Tuo pačiu priešingai, jeigu norite jaustis kur kas produktyvesniu, L-teaniną galite vartoti su kitu stimuliantu, pavyzdžiui, kofeinu. Svarbu žinoti - jeigu maišote kelis papildus, turite sumažinti jų dozes. Vienoje kapsulėje yra 200 mg L-Teanino, todėl užteks vos vienos kapsulės, kad pajustumėte teigiamas Teanino savybes. Per parą galimos  1 – 2 tokios porcijos.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. ​

 

Raw Powders L-Theanine - maisto papildas kapsulėmis.
Grynasis kiekis:  180 kapsulių - 180 porcijų
Sudedamosios dalys:
L-teaninas 200 mg, ryžių miltai, vegetariška kapsulė (hipromeliozė). 
1 porcijoje ( 1 kaps): 200 mg L-teanino

Vartojimas: gerkite porciją (1 kaps.) kartą - du per dieną. Užsigerkite vandeniu.Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje.Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas