+370 646 74351

Amix Peruvian MACA 120 kaps.

Amix Nutrition
22.90
Amix Peruvian MACA 120 kaps. - Amix Peruvian MACA - unikalus ir visiškai natūralus, jau kelis tūkstančius metų Šiaurės Amerikoje vartojamas maisto papildas skirtas tiek vyrams, tiek moterims norinčioms pagerinti savijautą
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]
Prekės kategorijos:
Testosterono skatintojai

Amix Peruvian MACA  - unikalus ir visiškai natūralus, jau kelis tūkstančius metų Šiaurės Amerikoje vartojamas maisto papildas skirtas tiek vyrams, tiek moterims norinčioms pagerinti savijautą, lytinį potraukį ir pajėgumą, padidinti raumenų tonusą, jėgą. 

Maca augalas (Peruvinė pipirnė - Lepidium meyenii) – natūralus gamtos stebuklas iš Peru, kitaip dar žinomas kaip „peruvietiškas ženšenis“. Jis aptinkamas tik labai mažoje teritorijoje Peru Andų kalnyne 3000-5000 metrų virš jūros lygio. Pipirnės šaknyse yra daug baltymų, geležies, cinko, magnio, angliavandenių, fosforo, cukraus, praktiškai visi vitaminai ir pagrindiniai mineralai. Taip pat jame yra į hormonus panašių medžiagų, kurios gerina kraujotaką raumenyse, stimuliuoja testosterono bei estrogeno gamybą. Dėl šios priežasties jau nuo seno Maca vartojama lytinio potraukio, seksualinių funkcijų gerinimui, bendram energijos ir ištvermės gerinimui bei įvairių menopauzės metu atsiradusių simptomų šalinimui.

Testosteronas ir raumenų masė

Testosterono kiekio padidėjimas teigiamai įtakoja raumenų augimą, o geresnės kraujotakos dėka užtikrinamas raumenų aprūpinimas visomis jų augimui reikalingomis medžiagomis. Taigi Maca ekstraktas pasižymi panašiu poveikiu kaip ir anaboliniai steroidai, tačiau nekenkia organizmui. Dėl šių savo savybių Maca naudojama maisto papildų gamybai.

Maca tinka ir moterims 

Amix Peruvian maca vartojančios moterys turėtų jaustis žvalesnės, energingesnės. Maca, padėdamas reguliuoti hormonų pusiausvirą, gali sumažinti menopauzės simptomus. 

Amix™ Peruvian Maca nauda:

  • Padeda pegerinti lytinį potraukį
  • Padeda pagerinti lytinį pajėgumą 
  • Padeda padidinti testosterono koncentraciją kraujyje 
  • Padeda padidinti treniruočių intensyvumą ir galingumą 
  • Padeda pagerinti raumenų ištvermę 
  • Moterims padeda sušvelninti menopauzės simptomus 
  • Padeda jaustis žvaliau


Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas