+370 648 67925

Amix Tribusten® 125 kaps

Amix Nutrition
Amix Tribusten® 125 kaps - 17%
27.50€33.30
Sutaupote: 33.30€ (%)
Amix Tribusten® 125 kaps - Tribusten Amix™ tai labai galinga ir visiškai natūrali (vaistažolių), testosterono didinimo formulė, sukurta Amix™.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Tribusten Amix™ tai labai galinga ir visiškai natūrali (vaistažolių), testosterono didinimo formulė, sukurta Amix™. 

Tribusten Amix™ apjungia aukštos kokybės Tribulus Terrestris ir patentuotą testosterono skatinimo, stiprintuvo matrica, kurią sudaro 6 labai veiksmingi testosterono stimuliatoriai. Saw Palmetto, Muira Puama, Panax ginseng, Cucurbita pepo, Avena sativa ir Cordyceps sinensis. 

Tribulus Terrestris yra augalas, randamas tropiniuose kraštuose visame pasaulyje. Jis stimuliuoja vyriško hormono testosterono produkciją Jūsų organizme. Šis atradimas neabejotinai sudomino jėgos sportininkus, nes testosteronas padidina baltymų sintezę, tai yra padidina raumenų jėgą ir augimą. Tribulus Terrestris taip pat turi šlapimo varomąjį efektą, ir vartojant jį Jūs atrodysite “sausesnis” ir raumeningesnis. Papildomai, Tribulus Terrestris palankiai veikia Jūsų imuninę sistemą, cholesterolio lygį, potenciją ir kepenų funkciją. Šis augalas taip pat pagerina pasitikėjimą savimi ir nuotaiką – kas akivaizdžiai turi teigiamą įtaką Jūsų treniruotėms!

Saw palmetto ekstraktas yra populiariauias augalinis preparatas skirtas gydyti gerybinę prostatos hiperplaziją, dažniai pasitaikančią vyresnio amžiaus vyrams. Atliktų mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad šis ekstraktas yra lengvai toleruojamas ir padeda esant lengvoms ir vidutiniėms šlapimo takų problemoms. Taip pat gerina potenciją.

Manoma, kad  nuostabus augalas Muira puama ramina smegenis ir nervų sistemą, ir tuo pačiu metu gali  padidinti lytinį potraukį

Ophiocordyceps sinensis Grybas, kuris yra labai vertinamas tradiceinėje kinų medicinoje, ir  kurioje jis yra naudojamas kaip afrodiziakas ir kaip įvairių negalavimų, taip pat nuo nuovargio ir net vežiui gydyti. Tyrimai parodė kad šis grybas turi daug mūsų organizmui svarbių medžiagų.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas