+370 646 74351

Amix Nutrition Essential Amino HD+ 210 tbl ( Esmines amino rūgštys )

Amix Nutrition
26.90
Amix™ Essential Amino HD+ - Esminių amino rūgščių idealiai tinkantis intensyvių treniruočių periodu. Esminių amino rūgščių vartojimas turi įtakos baltymų sintezei
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Amix™ Essential Amino HD+ 

Esminių amino rūgščių maisto papildas, idealiai tinkantis intensyvių treniruočių periodu, nesvarbu ar auginate raumeninę masę, ar laikotės dietos ir siekiante numesti svorio. Šis produktas sudarytas iš laisvos formos nepakeičiamų aminorūgščių. Jis gali aprūpinti organizmą unikaliu esminių (nepakeičiamų) amino rūgščių kompleksu. Juos ypatingos tuom, kad organizmas jų pats negali pasigaminti iš savo turimų išteklių, todėl privalo gauti su baltyminiu maistu (kuris turėtų pilną amino rūgščių profilį), arba su kokybiškais maisto papildais.

EAA kompleksą sudaro devynios amino rūgštys iš kurių labiausiai ištirtos ir plačiausiai sportininkų yra vartojamos trys: leucinas, isoleucinas ir valinas (BCAA). Sudėyje yra ir kitos labai svarbios nepakeičiamos amino rūgštys: Histidinas, Metioninas, Treoninas, Lizinas, Fenilalaninas, Triptofanas.

Yra žinoma, kad tik esminių amino rūgščių vartojimas turi įtakos baltymų sintezei, kai tuo tarpu pakeičiamos amino rūgštys (tos, kurias organizmas gali pasigaminti iš kitų aminorūgščių)nėra būtinos raumenų baltymų sintezei. Nustatyta, kad pagrindinis vaidmuo baltymų sintezėje iš viso devynių EAA komplekso atitenka leucinui. Tačiau vienas leucino vartojimas toli gražu nėra toks efektyvus, kaip vartojimas kartu su EAA. Netgi nustatyta, kad vieno leucino vartojimas mažina EAA koncentraciją kraujyje.

Nustatyta, kad dvi dozės po 6 g EAA po krūvio sukelia du kartus didesnį baltymų sintezės efektą nei dvi dozės maišytų aminorūgščių (50 % EAA kartu su 50 % nEAA). Suvartojus 6 g nepakeičiamų aminorūgščių kartu su angliavandeniais ar be jų baltymų sintezė labai sukatyvėja. Kolkas nėra tiksliai aiški riba, kurią pasiekus baltymų sintezė nebedidėja. Aišku tik tai, kad tokia riba yra. Tai įrodė tyrimas, kurio metu buvo vartojama 20 ir 40g EAA po krūvio ir baltymų sintezės efektas buvo panašus.

 Amix Essential Amino HD+ Plus teigiamos savybės:

  • Aukštos kokybės esminės amino rūgštys;
  • Amino rūgštys yra baltymų sudedamoji dalis. Baltymai gali prisidėti prie liesos raumenų masės augimo;
  • Vartojamos aplink treniruotę gali suteikti daugiau energijos ir jėgų atliekant aukšo intensyvumo treniruotes;
  • Sudėtyje yra didelis L – Leucino kiekis ( 1500 mg porcijoje).  Padidinto leucino kiekio vartojimas kartu su kitomis EAA, ženkliai sukatyvina baltymų sintezę, kuri lieka padidėjusi net 2 val;
  • Esminės amino rūgštys yra baltymų sudedamoji dalis. Baltymai savo ruožtu gali prisidėti prie raumeninės masės išsaugojimo nuo katabolizmo aktyvių treniruočių ir dietos metu;
  • Aukštos kokybės maisto papildas. Amix Nutrition įmonė pasižymi aukščiausios kokybės medžiagomis ir produktų gamybos technologijomis, šios firmos produktai neturi pigesnių ir nekokybiškų kopijų.

 

​Pagaminta: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. Daugiau informacijos www.fitsport.lt 

Amix Essential Amino HD+ - maisto papildas tablečių formoje
Grynasis kiekis: 273 g (35 porcijos po 6 tabletes )
Veikliosios medžiagos porcijoje:Porcija (6 tabletės) 
L - Leucinas1500 mg
L - Triptofanas900 mg
L - Isoleucinas750 mg
L - Valinas750 mg
L - Fenilalaninas750 mg
L - Treoninas750 mg
L - Lizinas750 mg
L - Histidinas600 mg
L - Metioninas600 mg
Visos produkto dalys:
L-leucinas, L-triptofanas, L-izoleucinas, L-valinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-lizinas, L-Histidinas, L-metioninas, nuo sukepimo apsaugančios medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, magnis stearatas, silicio dioksidas.
Alergenų perspėjimas: Gali būti pieno, kiaušinių, vėžiagyvių, glitimo, sojos ir riešutų pėdsakų.

Rekomenduojama dozė: siūloma dozė yra 6 tabletės. Išgerkite 3 tabletes prieš treniruotę ir 3 tabletes po treniruotės. Nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas