+370 646 74351

Amix CEE (Kreatino etilo esteris - lengvai pasisavinama kreatino forma) 125 kaps.

Amix Nutrition
17.95
Kreatino etilo esteris (CEE) - tirpsta greičiau nei kreatino monohidratas, todėl raumenis gali pasiekti daug greičiau ir efektyviau.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]
Prekės kategorijos:
Kreatinas Papildai jėgai

KREATINO ETILO ESTERIO HCL yra kreatino monohidratas sujungtas su alkoholio ir rūgšties molekulėmis. Monohidratas yra populiariausia kreatino forma, tačiau paprastas kreatino monohidratas yra prastai pasisavinamas. Pasisavinimo efektyvumas labai priklauso nuo organizmo ląstelių. Kreatino esterifikacija turi galimybių padidinti ląstelių sienelių skvarbumą, geriau nei analogiškas kreatino monohidratas. CEE tirpsta greičiau nei kreatino monohidratas, todėl raumenis gali pasiekti daug greičiau ir efektyviau.  Vadinasi, jums reikės vartoti mažesnes preparato dozes, o poveikis ir pasisavinimas gali būti dar geresni!

Kreatinas – Kreatinas (angl. Creatine) – azoto turintis organinis junginys, kurio yra visų stuburinių raumenyse, nerviniame audinyje, kraujyje. Maždaug 90 % kreatino žmogaus kūne yra griaučių raumenyse, kita dalis – širdyje ir smegenyse. Kreatinas – nemaistinė medžiaga, gaminama iš arginino, glicino ir metionino. Žmogaus organizmas per dieną susintetina apie 1 gramą kreatino. Maždaug dar 1 g žmogus gali gauti iš mėsos. Kadangi vegetarų kreatino lygis organizme yra žemesnis nei nevegetarų, kreatino papildai turi gerokai ryškesnį poveikį jų sportiniams pasiekimams. Kreatinas vartojamas visų sporto šakų atstovų, tai vienas populiariausių vartojamų maisto papildų. Taipogi maisto papildų gamintojai kreatiną mėgsta naudoti masės didinimo ir prieš-treniruotinių kompleksų sudėtyje.

 

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

 

Amix CEE - maisto papidlas kapsulių formoje.
Grynasis kiekis: 92 g (125 kapsulės - 25 porcijos).
Vienoje porcijoje:
Kreatino etilo esterio hidrochloridas
CRT-ss ( speciali kapsulės tirpumo skrandyje sistema (leidžia geriau įsisavinti papildą esantį kapsulėje)).
Methocel® (Metil-celiuliozės ir hidroksipropilmeilceliuliozės mikro-polimeras. (Prisideda prie gero kapsulės tirpumo skrandyje, užtikrina tinkamą pasisavinimą)
Sudedamosios dalys:
Kreatino etilo esterio HCl, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vandens, dažikliai: titano dioksidas), stabilizatorius: hidroksipropilmetilceliuliozė Methocel®, lipnumą reguliuojančios medžiagos: magnio stearatas, silicio dioksidas.


Vartojimas: gerkite porciją (5 kaps.) 1  kartus per dieną užsigerdami stikline vandens, geriausia vartoti pries treniruotę. Ne sporto dienomis gerti ryte prieš pusryčius. Vieną porciją prieš treniruotę ir porciją iškart po treniruotės.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas