+370 646 74351

AmixPro™ Creatine HCl 120 kaps.

AmixPro
24.95
AmixPro™ Creatine HCl 120 kaps. - AmixPro ™ Creatine HCl – tai aukštos kokybės maisto papildas.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]
Prekės kategorijos:
Kreatinas Papildai jėgai

AmixPro ™ Creatine HCl – tai aukštos kokybės maisto papildas. Kreatinas itin mėgstamas sporto šakų atstovų kurių tikslas atliekti trumpalaikius aukšto intensyvumo ar daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Kreatino hidrochloridas tai stipriai koncentruota kreatino forma, kurioje yra druskos formos kreatinas. Tai įtakoja kur kas geresnį jo tirpumą vandenyje ir žinoma, pasisavinimą žmogaus organizme. Kreatino hidrochloridas nekaupia vandens, todėl nereikalinga ,,užkrovimo’’ fazė ar vartojimo ciklas. Taipogi dėl šios priežasties jis nesuteikia ,,užsipompavimo” efekto ir yra galimas platesniam sporto šakų atstovų ratui, tokių kaip kovų menai, krosfitas, dviračių sportas, lengvoji atletika ir kt. Ši kreatino forma dažnu atvėju tinka tiems, kas negali gerti įprasto kreatino monohidrato, hidrochlorido formos kreatinas nedirgina skrandžio ir nepučia pilvo.

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

AmixPro™ Creatine HCl  - maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis 108 g (120 kapsulių - 30 porcijų).

Vienoje porcijoje (4 kapsulės) yra: 3000 mg kreatino hidrochlorido.

Sudedamosios dalys: kreatino HCl, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vandens, dažiklis: titano dioksidas),
stabilizatorius: mikrokristalinė celiuliozė; lipnumą reaguliuojančios medžiagos: augalinis magnio stearatas, silicio dioksidas.

Vartojimas: gerkite porciją (4 kapsulės) kartą per dieną užsigerdami stikline vandens. Sporto dienomis porciją suvartoti 40 – 60 minučių prieš fizinį krūvį.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas