+370 646 74351

XXL Nutrition Whey Hydrolysate 1000 g

XXL Nutrition
39.00
Akimirksniu pasisavinami baltymaiXXL Nutrition Whey Hydrolysate 2500 g ir 1000 g - XXL Whey Hydrolisate: Sparčiausiai absorbuojama išrūgų forma; Pilnai įsisavinami baltymai; Lengvai virškinamas; Nuostabus skonis; Paremtas naujausiomi
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

XXL Whey Hydrolisate:

  • Sparčiausiai absorbuojama išrūgų forma;
  • Pilnai įsisavinami baltymai;
  • Lengvai virškinamas;
  • Nuostabus skonis;
  • Paremtas naujausiomis gamybos technologijomis;
  • Tai nepakeičiamas papildas raumenų augimui.

Ilgą laiką išrūgų izoliatas buvo laikomas tobuliausia baltymų forma. Ar tai tiesa? Taip ir ne. Izoliatas iš tikrųjų greitai pasisavinama baltymų rūšis, tačiau visų pirma jis yra suardomas organizme ir tik tada aprūpinami Jūsų raumenys. Taip prarandamas svarbus „potreniruotinis langas“, kuomet raumenims ypač svarbu kuo greičiau gauti aukštos kokybės baltymų. Priešingai nei izoliatas, hidrolizatas keliauja tiesiai į raumenis, aprūpindamas juos akimirksniu po suvartojimo.

Išrūgų hidrolizatas yra geriausias baltyminis šaltinis, laikomas auksiniu standartu. Tai greičiausiai pasisavinami baltymai. XXL Whey Hydrolisate sudėtyje yra 100% Optipep™ išrūgų hydrolizato. Optipep™ - tai didelio grynumo ir puikios kokybės standartas. Išrūgų hidrolizatas tiesiogiai absorbuojamas organizme, o aminorūgštys į kraują patenka vos per 30 minučių. Dėl šio fakto, raumenys itin greitai aprūpinami maistinėmis medžiagomis, todėl tai yra idealūs baltymai po treniruotės. Dėl greitos absorbacijos, nekyla bėdų su virškinimu.

Pagrindinis hidrolizato trūkumas buvo kartus skonis, dėl kurio daugelis vartotoju vis tiek rinkdavosi išrūgų izoliatą. XXL komandai pavyko išspręsti šį trūkumą.

XXL Whey Hydrolisate – pirmas toks produktas rinkoje, kurio skonis tikrai ypatingas! Be to, jo tirpumas nuostabus – ištirpsta akimirksniu be didelių pastangų.

Plačiau apie proteiną skaitykite šiame straipsnyje.

xxl nutrition whey hydrolysate

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas