+370 646 74351

Amix GreenDay® Methionine 1000 mg (L - Metioninas) 120 kaps.

Amix GreenDay®
15.00
Metioninas yra organinis cheminis junginys, klasifikuojamas kaip viena iš pagrindinių aminorūgščių, atsakingų už baltymų struktūrą.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Amix GreenDay® L - Metioninas

Metioninas yra organinis cheminis junginys, klasifikuojamas kaip viena iš pagrindinių aminorūgščių, atsakingų už baltymų struktūrą. Tai nepakeičiamoji aminorūgštis, todėl jos gavimas iš išorės būtinas norint palaikyti organizmo sveikatą. AMIX Metioninas, šalia cisteino, yra vienintelė sieros turinti aminorūgštis. 

Aminorūgštis organizmas naudoja baltymams kurti. Baltymai yra būtini ląstelėms formuotis, taip pat dalyvauja hormonų, fermentų, neuromediatorių ir antikūnų biocheminėje struktūroje. 

 

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 743

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.​

Amix GreenDay Metioninas - maisto papildas kapsulių formoje
Grynasis kiekis: 120 kapsulių ( 60 porcijų po 2 kapsules)
Aktyviosios medžiagos:Per porciją ( 2 kaps. )
Grynas L - Metioninas1000 mg
Sudedamosios dalys:
L - metioninas, želatinos kapsulė ( pagaminta iš grynos želatonis, vanduo, dažiklis: titano dioksidas), lipnumą reaguliuojančios medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, silicio dioksidas. Vartojimas: gerkite po 2 kapsules per dieną su maistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos ( 2 kapsulių).

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas