+370 646 74351

Amix GreenDay ™ Probio Forte ( gerosios žarnyno bakterijos ) 60 kaps.

Amix GreenDay®
Amix GreenDay ™ Probio Forte ( gerosios žarnyno bakterijos ) 60 kaps. - 17%
19.95€23.95
Sutaupote: 23.95€ (%)
Amix GreenDay ™ Probio Forte - galingas 7 draugiškų bakterijų ir 5,75 milijardų kolonijas formuojančių vienetų kompleksas. Geram virškinimui ir žarnyno darbui
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]
Prekės kategorijos:
Papildai sveikatai

Amix GreenDay ™ Probio Forte - yra galingas 7 draugiškų bakterijų padermių ir 5,75 milijardų kolonijas formuojančių vienetų mišinys, kuris gali padėti palaikyti teigiamą žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Jis patiekiamas augalinėse kapsulėse, kurios yra augalinės kilmės, todėl yra tinkamos vegetarams ir veganams. Tai itin stiprus kompleksas, todėl nesant stipraus poreikio, užtenka vos vienos kapsulės per parą.

Probiotikai  – tai gyvosios bakterijos, kurios sudaro naudingąją žmogaus mikrofloros dalį. Paprastai dauguma probiotikų aptinkami storajame žmogaus žarnyne. Jei gerųjų ir blogųjų bakterijų pusiausvyra pažeidžiama, pavyzdžiui, vartojant antibiotikus, esan prastai ir nesubalansuotai mitybai yra rekomenduotina papildomai vartoti naudingųjų probiotinių bakterijų. Jų yra maiste ar specialiai paruoštuose maisto papilduose.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. ​

Amix GreenDay Probio Forte  - maisto papildas kapsulių formoje
Grynasis kiekis: 60 kapsulių (60 porcijų po 1 kapsulę)
Veikliosios medžiagos porcijoje:1 kapsulė
Amix™ probiotinės bakterijos5,75 bilijono organizmų
DE111™ (Bacillus subtillis), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum.
Sudedamosios dalys:
Maltodekstrinas, daržovių pagrindo celiuliozė ( kapsulė ); probiotinės bakterijos (DE111™ (Bacillus subtillis), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum); lipnumą reaguliuojančios medžiagos: vidutinės grandinės trigliceridai.
Perpėjimas: sudėtyje gali būti pieno, kiaušinių, sojos, glitimo ir vėžiagyvių pėdsakų.


Vartojimas: gerkite po 1 kapsulę, 1 – 3 katrtus dienoje su maistu. Neviršyti maksimalios nurodytos normos per parą ( 3 kapsulės).

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas