+370 646 74351

Spirulina milteliai 200 g (100 % natūralūs)

XXL Nutrition
24.99
Įvertinimas: 5 iš 5 žvaigždučių! ·
Prekės kategorijos:
Papildai sveikatai Supermaistas

Spirulina – visame pasaulyje plačiai vartojamas bei sveikatingumui skirtas produktas.

Šio produkto sudėtyje yra 100 % natūralūs bei gryni spirulinos milteliai. Produktas yra Nyderlandų kompanijos XXL Nutrition, kuri pasižymi kokybiškomis, aiškiomis bei realybę atitinkančiomis produktų sudėtimis.

Spirulina iš tiesų yra vienąlastis dumblis, augantis gėluose vandenyse Meksikoje, Havajuose bei Afrikoje. Šiandien spirulina itin plačiai vartojama visame pasaulyje dėl savo didžiulio maistingumo bei naudos sveikatai.

Štai 6 teigiamos savybės sveikatai, kurių galima tikėtis vartojant spiruliną:

  • Spirulina gali išvalyti išvalyti sunkiuosius metalus (ypač arseną) iš organizmo. Arseno apsinuodojimai yra paplitę visame pasaulyje. Įprastai tai liečia geriamąjį vandenį. Spirulina kartu su cinku šią problemą gali greitai išspręsti.
  • Spirulina gali padėti apsisaugoti nuo vėžio. Nėra vieno produkto ar vaisto, kuris užkirstų kelią šiai problemai, tačiau sukomplektavus keletą produktų, riziką galima pabandyti sumažinti. Vienas iš šių produktų turėtų būti spirulina dėl jame esančių antioksidantų.
  • Spirulina gali padėti sumažinti kraujospūdį. Tai yra dar viena aktuali problema šiuolaikiniam žmogui. Dėka spirulinoje esančio fikocianino gali sumažėti hipertenzijos (padidėjusio kraujo spaudimo) simptomai.
  • Spirulina gali padėti sumažinti cholesterolį. Aukštas cholesterolis yra dar viena aktuali problema, panašiai kaip ir hipertenzija. Įrodyta, jog didesnio kiekio spirulinos vartojimas tiesiogiai proporcingas blogojo cholesterolio lygio mažėjimui.
  • Spirulina gali padėti padidinti energiją! Taip yra dėl paprastos priežasties spirulina skatina energijos išlaisvinimą iš žmogaus ląstelių.
  • Spirulina gali būti pagalbininkas metant svorį. Kadangi 60 % šio produkto svorio sudaro baltymai, pagardinęs savo patiekalus spirulina jausiesi sotesnis. Taip yra todėl, kad virškinti baltymams organizmas sunaudoja daugiau energijos. Tai taip pat gali padėti sumažinti potraukį nesveikam maistui bei saldumynams.

Vartojimas: per dieną vartokite po 2/3 arbatinio šaukštelio miltelių. Juos maišyti galite į įvairius gėrimus, baltyminį ar vaisių kokteilį.

Laikymas: laikykite sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių bei drėgmės.

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 5 iš 5 žvaigždučių! (5 iš 5). Atsiliepimų - 3. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas