+370 646 74351

Raw Powders D-Ribose 250 g.

RAW Powders
Raw Powders D-Ribose 250 g. - 10%
27.90€30.95
Sutaupote: 30.95€ (%)
Raw Powders D-Ribose - Cukraus savo sudėtyje neturintis angliavandenis, užkaupiamas raumenyse kaip glikogenas, kuris garantuoja daugiau energijos ir jėgų sporto metu.Raw Powders D-Ribose 250 g. - Raw Powders D-Ribose labai greito pasisavinimo ang
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Raw Powders D-Ribose labai greito pasisavinimo angliavandenis, organizme gaminantis energiją. D-ribozė organizme yra gaminama natūraliai. Ji kur kas ilgiau užlaikoma raumenyse kaip glikogenas (angliavandenis esantis raumenyse, paruoštas krūviui įveikti, dar nepaverstas gliukoze). Šio angliavandenio vartojimas yra kur kas mažesnių porcijų nei įprastų angliavandenių, todėl jis tinkamas kaip energijos užtaisas dietos metu. 

D-ribozė yra organinis junginys, natūraliai aptinkamas kiekvienoje gyvoje ląstelėje. Tai ATP statybinė dalis — tavo kūno energijos šaltinis.
Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

Raw Powders D-Ribose - specialios paskirties maisto produktas skirtas sportininkams.

Grynasis kiekis 250 g (50 porcijų).

Sudedamosios dalys:
D-Ribose
1 porcijoje (1 dozatoriaus samtelis) yra 5000 mg.Vartojimas: 1 dozatoriaus samtelį miltelių išmaišykite 100-150 ml vandens ar sulčių ir išgerkite 1 – 3 kartus per dieną. Patartina vartoti prieš ir po treniruotės.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas