+370 646 74351

Amix GreenDay® Lute-IN® 90kaps.

Amix GreenDay®
9.90
Amix GreenDay® Lute-IN® 90kapsulių - net jei jūs gimėte su sveiku regėjimu, luteinas organizme neatsinaujina ir pats nepasipildo, todėl su amžiumi natūraliai jo lygis mažėja. Amix GreenDay® Lute-IN® 90kaps. - Amix GreenDay® Lute-IN®&nb
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Amix GreenDay® Lute-IN® - yra maisto papildas, turintis liuteino, kuris yra natūralus riebaluose tirpus karotinoidas, randamas daržovėse ir vaisiuose, ypač koncentruotas tokiose žaliose lapinėse daržovėse kaip kopūstai ir špinatai. Sveikuose akyse aptinkami pakankami šios medžiagos kiekiai. Tai geltonas pigmentas, klasifikuojamas kaip ksantofilas. Ksantofilas atlieka svarbų vaidmenį fotosintezės procese.  Liuteinas ir jo izomeras zeaksantinas, dažnai būna kartu, o kraujo serume liuteinas gali būti paverstas zeaksantinu.

Amix GreenDay® Lute-IN® – Luteinas organizme neatsinaujina ir pats nepasipildo, todėl su amžiumi natūraliai jo lygis mažėja.  Šios medžiagos maiste nėra gausu, todėl esant jos trūkumui gali būti naudingas jos papildymas vartojant maisto papildus.

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Importuotojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

Amix GreenDay® Lute-IN® – maisto papildas gelinių kapsulių formoje.

Grynasis kiekis: 90 gelinių kapsulių (90 porcijų po vieną kapsulę).

Sudėtis: kukurūzų aliejus, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, tirštiklis: glicerolis, vanduo), liuteinas, geltonasis bičių vaškas.


Įspėjimas dėl alergenų: gali būti pieno, kiaušinių, sojų pupelių, glitimo ir vėžiagyvių pėdsakų.

Vartojimas: gerkite po 1 kapsulę per dieną su maistu, užsigerkite stikline vandens.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas