+370 646 74351

Amix Nutrition pH Active Regulator (Organizmo rūgštingumui reguliuoti) 120 kaps

Amix Nutrition
17.45
Amix™ pH Active Regulator yra maisto papildas, specialiai sukurtas ir pagamintas organizmo rūgščių-šarmų pusiausvyrai palaikyti.
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Amix Nutrition pH Active Regulator

Ar žinote, kas yra kūno pH? Kiek aukštas jūsų kūno pH? Galite nustatyti savo pH lygį a pagal tai galite nuspręsti, kokių priemonių turėtumėte imtis ir ką turėtumėte daryti.

Dabar turime jums sprendimą.

Amix™ pH Active Regulator yra maisto papildas, specialiai sukurtas ir pagamintas organizmo rūgščių-šarmų pusiausvyrai palaikyti. Jo sudėtyje panaudotos tokios medžiagos kaip:

  1. Natrio bikarbonatas;
  2. Kalio bikarbonatas;
  3. Trikalio citratas;
  4. Kalcio citratas;
  5. Trinatrio citratas;
  6. Magnio citratas;

Amix™ pH Active Regulator sudėtyje yra vaistinės ožragės ekstrakto, kuris padeda palaikyti fiziologinį skrandžio pH, padeda palaikyti medžiagų apykaitą.  Salix Alba – Baltojo gluosnio žievė naudojama sąnarių ir raumenų sveikatai palaikyti. Kalis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų veiklą ir normalų kraujospūdį.

pH Active Regulator kapsulės gali tapti vienu iš sprendimų, padedančių išsaugoti žmogaus kūno rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

 

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351. ​

Amix Nutrition - PH Active Regulator - maisto papildas kapsulių fomroje
Aktyviosios medžiagos porcijoje:2 kapsulėse
pH-Active mineralų ir žolelių kompleksas:2400 mg
Natrio bikarbonatas
Kalio bikarbonatas
Trikalio citratas
Kalcio citratas
Trinatrio citratas
Magnio citratas
Baltojo gluosnio žievės ekstraktas (standartizutas 15% salicino kiekis)
Vaistinė ožragė (standartizuotas 50% funusidų kiekis)
Kalis374 mg (18.7%*)
Natris250 mg
*-RPN - Rekomenduojama paros norma
Sudedamosios dalys:
Sudėtis: natrio bikarbonatas, kalio bikarbonatas, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vanduo, dažiklis: titano dioksidas), trikalio citratas, kalcio citratas, trinatrio citratas, magnio citratas, baltojo gluosnio žievės ekstraktas (salix alba) 100 mg, Testogrefen® fen (trigonella foenum graecum) 100 mg, lipnumą reguliuojančios medžiagos: magnio stearatas, silicio dioksidas.

Vartojimas: pasitikrinę savo pH lygį – ęsant reikalui naudokite 2 kapsules – 2 valandas prieš valgį, arba valandą prieš. Nevartokite šio papildo jeigu jūsų pH lygis yra 6,8 arba aukštesnis. Priežiūrai išgerti 2 kapsules užgeriant stikline vandens prieš miegą.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos:  žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas