+370 646 74351

Raw Powders Cordyceps 90 kaps.

RAW Powders
25.95
Raw Powders Cordyceps - vienas didžiausių atradimų super maisto tarpe. Begale teigiamų savybių šneka pačios už save.Raw Powders Cordyceps 90 kaps. - Raw Powders Cordyceps –  Kininis kordicepsas yra priskiriamas aukšl
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Raw Powders Cordyceps –  Kininis kordicepsas yra priskiriamas aukšliagrybūnų (Ascomycetes) šeimos grybams. Paplitęs Himalajų kalnuose, apie 3-5 km aukštyje (Tibete, Nepale, Butane, Kinijos aukštikalnėse, šiaurės Indijoje). Nors jis ir nėra priskiriamas grybų taksonomijai, kordicepsas Kinijos ir Tibeto medicinoje yra aprašomas kaip egzotiškas gydomasis grybas. 

Kininis kordicepsas – tai parazitinis grybas, parazituojantis ant Thitarodes genties drugių lervų, taip pat kartais ant skruzdžių ir kitų požeminių vabzdžių. Grybo spora patenka ant kūno, padengia jį grybiena ir minta gyvūno syvais. Gyvūnas žūsta ir yra mumifikuojamas. Vasarą nuo gyvūno užpakalinės dalies grybas išaugina 5-15 cm ilgio vaisiakūnį, kuris išlenda į žemės paviršių ir išbarsto sporas.

 Kinijoje žmonės kordicepsą vadina ,,Dievo dovana’’. Tikrai ne veltui, šio augalo teikiamas teigiamas savybes netgi sunku išvardinti. Kordicepso, reiši ir šitakės grybų ląstelių branduolyje esantys koncentratai pagal savo poveikį ir pobūdį yra sisteminiai produktai. Dėl unikalios sudėties jų sisteminis poveikis greitai pastebimas visų žmogaus organizmo sistemų veikloje.
Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą. 

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

Raw Powders Cordyceps  - maisto papildas. Grynasis kiekis 90 kapsulių, 45 porcijos po 2 kaps. (1500 mg)

Sudedamosios dalys: Cordyceps Sinesis ekstraktas, vegetariška kapsulė: (hipromeliozė).

Vartojimas: 1 porcijoje (2 kapsulės ),  1500 mg  kordicepso ekstrakto. Dienos norma - 1 - 2  porcijos.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas