+370 646 74351

Raw Powders Maca root extract 120 kaps.

RAW Powders
12.95
Raw Powders Maca root extract - saugus ir efektyvus testosterono skatintojas vyrams, turintis nemažai naudos ir moterims.Raw Powders Maca root extract 120 kaps. - Peruvian Maca – Maca šaknis, kartais vadinama Peru ženšeniu
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Peruvian Maca – Maca šaknis, kartais vadinama Peru ženšeniu, dažniausiai randama Andų kalnuose. Maca šaknyje randama nemažai naudingų junginių - kai kurie B grupės vitaminai, vitaminas E ir vitaminas C, toliau kalcis, cinkas, geležis ir kiti mineralai yra šio ekstrakto dalis.
Tai aukštos kokybės Maca šaknų ekstraktas santykiu 10:1, tai reiškia viena išgerta kapsulė (500 mg) atstos 5000 mg grynos Maca šaknies.

Maca (lot. Lepidium meyenii) arba peruvinė pipirnė - labai atsparus augalas, kilęs iš Bolivijos bei Peru Andų regiono, augantis tik atšiauriame klimate. Mokslinės studijos rodo, kad šis augalo šaknys palaiko vyrų ir moterų lytinį aktyvumą ir energiją, o taip pat ištvermę, fizinį bei protinį darbingumą.

Kodėl apie šį produktą rodoma mažai informacijos?
Deja, dėl griežtų Europos Sąjungos taisyklių mums leidžiama pateikti tik ribotą informaciją apie maisto papildus ir maisto produktus. Leidžiama paminėti tik patvirtintas faktus, kurie yra paminėti ES duomenų bazėje. Todėl dažnai mums neleidžiama dalytis mokslinių tyrimų pagrįstais rezultatais, nes jie nėra patvirtinti ES.
Jei turite kokių nors konkrečių klausimų apie šį produktą, susisiekite su mumis telefono numeriu: +370 646 74351.

 

Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą.

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

Sudedamosios dalys: Maca šaknų ekstraktas 10: 1 (lygus 5000 mg grynos Peruvinės pipirinės šakvies), vegetariška kapsulė (hipromeliozė).

Vartojimas: gerkite porciją (1 kaps) vieną ar kelis kartus dienoje su maistu. Užsigerkite didesniu kiekiu vandens.


Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje.


Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas