+370 646 74351

Raw Powders Rhodiola Rosea Extract 120 caps.

RAW Powders
24.95
Raw Powders Rhodiola Rosea Extract - tyrimai rodo, kad Rhodiola Rosea palaiko jūsų imunitetą nuo toksinų, be adaptageninių ir nuovargio savybių. Rhodiola padidina serotonino kiekį jūsų smegenyse ir sumažina kortikosteroidų, kurie sukelia uždegimą, kiekį.R
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Raw Powders Rhodiola Rosea - Rhodiola Rosea yra augalas, kilęs iš Crassulaceae šeimos, augantis šaltame klimate, Europos ir Azijos kalnuose. Vertingiausia Rhodiola Rosea dalis yra jos šaknys, kuriose randama įvairių naudingų veikliųjų junginių, pavyzdžiui, salidrozido ir rosavino. Jos šaknys yra laikomos adoptogenais, kuriuos vartojant organizmas daug greičiau prisitaiko prie streso. Radiolė yra taip pat žinoma kaip arkties šaknis arba aukso šaknis, o jos mokslinis pavadinimas yra Rhodiola rosea. Jos šaknyse yra daugiau nei 140 aktyvių ingredientų iš kurių stipriausi yra rozavinas ir salidrozidas. Rusijoje ir Skandinavijos šalyse žmonės jau nuo senų senovės radiolę naudojo gydyti nerimui, nuovargiui ir depresijai. Šiandien Rhodiola rosea plačiai naudojamas kaip maisto papildas visame pasaulyje.

 

Gamintojas: Pagaminta Europos sąjungoje pagal Raw Powders Ltd. užsakymą. 

Platintojas: UAB „Aivaro Sportas“ Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Nr. +37064674351.

Raw Powders Rhodiola Rosea – maisto papildas kapsulių formoje.

Grynasis kiekis: 120 kapsulių – 120 porcijų.

Sudedamosios dalys: Rhodiola Rosea ekstraktas (šaknis) (3% salidrosides), užpildai (ryžių sėlenos), vegetariška kapsulė (hipromeliozė).

Vartojimas: 1 porcijoje (1 kapsulė – 500 mg). Vieną kapsulę dienoje su maistu.

Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas