+370 646 74351

Raw Powders Ashwagandha 100 g

RAW Powders
19.00
Ashwagandha - labai plačiai naudojamas augalas, tiek vaistų, tiek maisto papildų gamyboje. Klasifikuojamas kaip testosterono skatintojas
Įvertinimas: [ Rašyti atsiliepimą ]

Raw Powders Ashwagandha yra labai plačiai naudojamas augalas, tiek vaistų, tiek maisto papildų gamyboje.

Ashwagandha yra naudojama sergant artritu, nerimu, miego sutrikimais (nemiga), navikais, tuberkulioze, astma, odos būkle, pasireiškiančia baltais patinimais (leukoderma), bronchitu, nugaros skausmais, fibromialgija, mėnesinių problemomis, žagsuliais ir lėtinėmis kepenų ligomis.

Pastaruoju metu Ashwagandha smarkiai paplito Vakarų pasaulyje. Vis daugiau ir daugiau tyrimų rodo, jog šis augalas iš ties yra naudingas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Pradedant cukraus lygio normalizavimu, baigiant nerimo bei depresijos simptomų lengvinimu, Ashwagandha gali būti protingas maisto papildas savimi besirūpinančio žmogaus racione.

Ashwagandha priskiriamas prie adaptogenų. Adaptogenais įprastai yra laikomos medžiagos, padedančius žmogaus organizmui adaptuotis prie streso. Stresas, kaip žinai, gali būti labai įvairus. Tai gali būti spaudžiantys mokslai, egzaminai, įtempta dienotvarkė, intensyvus darbo krūvis (fizinis ar psichologinis) ir, žinoma, sunkios treniruotės sporto salėje ar už jos ribų. 

Puikus sprendimas ieškantiems ekonomiško testosterono skatintojo.

Išsirink teisingai perskaitęs susijusią informaciją

Vartotojų atsiliepimai

Bendras įvertinimas: 0 iš 5 žvaigždučių! (0 iš 5). Atsiliepimų - 0. [ Rašyti atsiliepimą ]

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Užsakymas
Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas