+370 646 74351

Beta Alaninas

Beta alaninas

Beta alaninas – tai natūraliai susidaranti aminorūgštis, kuri organizme konvertuojama į kitus tiesiogiai raumenis veikiančius junginius. Vienas iš tų junginių yra karnosinas, kuris padeda išvengti raumenų nuovargio. Karnosino lygis organizme su amžiumi mažėja, todėl beta alanino papildai yra ypač naudingi vyresniems sportininkams.

BETA ALANINO NAUDA

  • Didina ištvermę;
  • Mažina nuovargio jausmą raumenyse;
  • Sąveikauja su kreatinu;
  • Veikia kaip antioksidantas;
  • Didina jėgą ir intensyvumą.

Kaip ir daugelis kitų medžiagų, nedidelis kiekis beta alanino gaunamas su maistu. Geriausi šaltiniai yra kiauliena ir jautiena. Nesportuojant gal ir užtektų, tačiau užsiimant intensyvia fizine veikla – toli gražu. Beta alaniną plačiai naudoja itin intensyviai besitreniruojantys žmonės. Ši medžiaga dažnai yra viena iš prieštreniruotinių produktų sudedamųjų dalių.

Rekomenduojame šį maisto papildą vartoti prieš treniruotę. Svarbiausia, kad beta alaninas būtų vartojamas reguliariai. Tokiu atveju gaunama nauda bus didžiausia. Rekomenduojama paros norma dažniausiai yra 4-5 gramai.

Dažnai pastebimas šalutinis efektas yra odos dilgčiojimas. Tai nepavojinga natūrali organizmo reakcija į šią medžiagą. Jokių kitų šalutinių poveikių nepastebėta.

Geriausio kainos bei kokybės santykio produktai yra:

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas