+370 646 74351

Citrulino Malatas

Citrulino malatas – tai aminorūgštis, kurios organizmas pasigamina pats, tačiau nedideliais kiekiais. Citrulino gausu arbūzuose ir obuoliuose, todėl juos rekomenduojama vartoti prieš treniruotes. Tiesa, norint pajusti intensyvų efektą, reikėtų suvalgyti tiek obuolių ir arbūzų, kad ko gero pasidarytų labai bloga.

3 PAGRINDINĖS CITRULINO MALATO NAUDOS

  • Geresnis azoto oksido išsiskyrimas. Azoto oksido gamyba yra itin svarbi sportuojantiems. Esant aukštam azoto oksido lygiui gerėja kraujotaka, deguonies aprūpinimas, didėja raumenų jėga bei augimas. Geresnė kraujotaka svarbi gerai savijautai. Deguonies aprūpinimas daro treniruotes efektyvesnes ir intensyvesnes, todėl galima greičiau priaugti liesos raumenų masės.
  • Mažesnis pieno rūgšties ir amoniako išsiskyrimas. Amoniakas ir pieno rūgštis – didžiausi sportuojančiojo priešai. Esant fiziniam aktyvumui išsiskiria dideli kiekiai amoniako. Pasireiškia fizinis bei psichologinis nuovargis, sutrinka energijos ciklas. Pieno rūgštis atsakinga už deginantį skausmą atliekant sunkius pratimus. Citrulino malatas mažina pieno rūgšties neigiamą poveikį ir mažina apsinuodijimo amoniaku riziką.
  • ATP sintezės skatinimas. Bene geriausia citrulino malato funkcija. ATP sintezė – tai procesas, kuomet išskiriama energija ląstelėse. Citrulino malatas skatina šia sintezę būtent raumenų ląstelėse. Rezultatas – pastebimas ištvermės bei jėgos padidėjimas. Treniruotis galima ilgiau ir su didesniais svoriais.

Citrulino malatą dažnai gali rasti prieštreniruotinių produktų sudėtyse. Taip pat šio produkto galima įsigyti ir atskirai. Dažniausiai tai būna gryni milteliai be priemaišų, pavyzdžiui:

Maksimaliam efektui pasiekti rekomenduoju maždaug valandą prieš treniruotę vartoti nuo 6 iki 8 g citrulino malato.

Greitas pristatymas Pinigų grąžinimo garantija Patogus atsiskaitymas